Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2019-12-07, 0:55 AM

Головна » 2011 » Грудень » 20 » Захист наукових робіт МАН
4:18 PM
Захист наукових робіт МАН
   Проблема творчого розвитку особистості в сучасному світі є надзвичайно важливою. Кожна цивілізована країна дбає про творчий потенціал суспільства загалом і кожної людини зокрема, оскільки потребує діяльних, обдарованих, інтелектуально розвинених громадян. Мета сучасної системи освіти – формування в учнів вмінь самостійно здобувати потрібну інформацію, виокремлювати проблеми, шукати шляхи їх розв’язання. Пошукова активність є своєрідним внутрішнім генератором, який робить людину творчою. Тому розвиток здатності до пошуку, який допомагає людині досягти потенційних можливостей у відносинах зі світом та іншими людьми, і є головним завданням освітньо-виховних інститутів та суспільства в цілому.
   Великі можливості для творчої самореалізації школярів відкриває діяльність шкільного наукового товариства учнів-членів МАН. Мала академія наук для учнів—це особлива атмосфера творчості, дружньої підтримки і уваги, щирого зацікавлення і прагнення до знань, вона допомагає обдарованим дітям реалізувати свої творчі здібності у науково — експериментальній діяльності в різних галузях науки. Навчання тут — це перші випробування власних сил у науковій діяльності. Вже стало доброю традицією те, що кожного року команда старшокласників гідно представляє Кременчуцьку ЗОШ №1 на шкільних, міських та обласних етапах конкурсу наукових робіт учнів - членів МАН України.
   Не була порушена ця традиція і в поточному навчальному році. 15 січня була проведена традиційна шкільна конференція, на якій нинішні члени шкільного наукового товариства представили на суд учнівського та учительського колективу свої наукові роботи.
Конференція пройшла дуже цікаво і викликала неабиякий інтерес у присутніх.
   А роботи розглядались такі:
- «Видовий склад Кременчуцького Держлісгоспу»- робота учениці 11-А класу Весеніної Світлани (науковий керівник Гладка Н.І.);
- «Біблія як засіб подолання суттєвих проблем сучасної молоді»- робота учня 10-Б класу Продана Івана (науковий керівник Грідіна Л.В.):
- «Профілактика та лікування інфекційних хвороб водяною витяжкою ехінацеї пурпурової »- робота учениці 10-Б класу Орел Катерини (науковий керівник Гладка Н.І.); 
- «Провідні детермінанти неготовності дитини до навчання»- робота учениці 9-Б класу Кушко Ксенії (науковий керівник Андрейко О.А.);  
   Мала академія наук –це шанс учня реалізувати свій потяг до пізнання, набути новий досвід, спробувати себе в ролі науковця. І допомогти обдарованій дитині не втратити цей шанс повинні , звичайно, вчителі. Адже вчитель завжди поруч, вчитель знає потенційні можливості кожного учня.
Правильна організація наукової роботи в середній школі забезпечить підґрунтя наукової роботи в майбутньому.
Бажаємо всім учасникам конференції творчої наснаги, успіхів у дослідницькій роботі і чекаємо з новими ідеями, проектами і винаходами на захисті наукових робіт у 2011-2012 навчальному році!
"Формальна освіта допоможе Вам вижити. Самоосвіта приведе Вас до успіху."
                                                                                                                Джим Рон
Переглядів: 956 | Додав: Juliya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz