Кременчуцька гімназія №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2020-09-25, 6:01 AM

Головна » Архів матеріалів
У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року наша школа взяла участь у «Всеукраїнському уроці доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
Проведення такого заходу ініціювала благодійна організація «БФ «Щаслива лапа».
За результатами проведення уроків Національним Реєстром Рекордів України було зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня
Учні 4-8 класів разом зі своїми вчителями долучилися до встановлення рекорду. Багато корисної інформації, захоплюючі ігри, цікаві відео сюжети, складання лепбуку ще раз нагадали учням про відповідальне та дбайливе ставлення до твар ... Читати далі »
Переглядів: 222 | Додав: Juliya | Дата: 2018-10-12 | Коментарі (0)

На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу спостерігається збільшення впливу медіа на людину. Цей процес знайшов своє відображення і у музичній освіті. Успішне застосування інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітній школі можливе лише за умови володіння навичками їх використання вчителями музичного мистецтва у загальноосвітній школі.
21 березня 2018 року на базі ЗОШ №1відбувся майстер – клас учителя музичного мистецтва Лашиної О.М., переможця обласного конкурсу «Учитель року – 2017», - «Мультимедійні технології в структурі сучасного уроку музичного мистецтва». Лашина О.М. ознайомила вчителів міста з цікавими інтерактивними методами і прийомами, які допомагають дітям в ігровій формі швидко засвоїти навчальний матеріал. Вчителі побували у ролі учнів та мали змогу ознайомитися з нестанд ... Читати далі »
Переглядів: 370 | Додав: Juliya | Дата: 2018-04-04 | Коментарі (0)

Система науково-методичного забезпечення освітнього процесу, підвищення кваліфікації педагогів, створення творчого педагогічного колективу передбачає залучення педагогів до інноваційної діяльності.
Так, 20 березня 2018 року на базі ЗЗСО №1 відбулася панорама педагогічної творчості «Сучасний урок у початковій школі. Традиції та інновації». Захід готували вчителі початкових класів ЗНЗ міста № 1, 3, 18, 21, 24, 27.
Форматом панорами було передбачене проведення майстер-класів учителями початкових класів закладів загальної середньої освіти для 35 педагогів міста, які брали участь у заході, а саме:
- колективний майстер-клас «Методи нової української школи у структурі інтегрованого уроку» (методичне об’єднання вчителів початкових класів ЗОШ №1); ... Читати далі »
Переглядів: 230 | Додав: Juliya | Дата: 2018-03-27 | Коментарі (0)

Похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються.
В свою чергу, кожен вчитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх вихованців. Саме тому постало питання про необхідність тісної співпраці з батьками майбутніх учнів, бо тільки спільними зусиллями сім’ї та школи ми зможемо створити сприятливі умови для навчання дітей в умовах Нової української школи.
Наприкінці лютого начальний заклад відчинив свої двері для вихованців дитячих садочків міста та їхніх батьків. Усіх запросили до актової зали на свято знайомства. Вчителі початкових класів і учні зробили все можливе, щоб цей день став особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей лише приємн ... Читати далі »
Переглядів: 306 | Додав: Juliya | Дата: 2018-03-09 | Коментарі (0)

Учителі початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році у лютому розпочали проходження дистанційного курсу на сайті студії онлайн - освіти ЕdЕrа – одного із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів.
20 лютого на базі школи розпочалася І очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи. Під керівництвом тренерів: Яковенко А.С., методиста КМНМЦ; Павлової Т.В., заступника директора з НВР, учителя початкових класів КНВК №25 перші 28 учителів початкової школи м. Кременчука Полтавської області, які навчатимуть учнів перших класів почали практично знайомитися з концепцією Нової української школи, чинниками якісної початкової освіти ХХІ століття, новими професійними ролями і завданнями сучасного вчителя в контексті концепції Н ... Читати далі »
Переглядів: 269 | Додав: Juliya | Дата: 2018-02-27 | Коментарі (0)

   23 січня студенти групи У-43 Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка знайомилися зі школою, на базі якої буде проходити їх педагогічна практика «Пробні уроки та заняття».
   Розкрити, показати, донести – такі завдання ставили перед собою вчителі початкових класів під час проведення відкритих уроків для студентів. Ти –педагог, нагадують вони своїм майбутнім молодим колегам, тож урок мусиш продумати від А до Я.
Студенти групи У-43 мали змогу відвідати 4 відкриті уроки:
літературне читання у 2-В класі з теми «Зима йде. О.Копиленко» ( вчитель Жолонка Н.О.), англійську мову у 3-В класі, тема «Мої заняття » ( вч ... Читати далі »
Переглядів: 327 | Додав: Juliya | Дата: 2018-01-26 | Коментарі (0)

Благородство праці педагога найбільш концентровано втілене в роботі класного керівника, сила впливу якого на вихованців, їхніх батьків і на життєдіяльність усього шкільного колективу є досить вагомою.
З 11 по 15 грудня 2017 року у ЗОШ №1 пройшов тиждень педагогічної майстерності класних керівників 5-11 класів. Кожен день тижня був тематичний і присвячувався актуальним питанням виховної роботи з класними колективами. Тиждень являв собою калейдоскоп відкритих виховних заходів, під час яких класні керівники показали свою майстерність, продемонстрували вже опановані ними педагогічні технології, методики виховання, враховуючи свій особистий творчий потенціал.
Цікаво і яскраво пройшли заходи, проведені в інтерактивній формі: літературна дегустація «За мить до юності&raq ... Читати далі »
Переглядів: 379 | Додав: Juliya | Дата: 2017-12-20 | Коментарі (0)

1.12.17р. у ЗОШ №1 спільно з волонтерським загоном 5-Б класу відбувся Благодійний майстер-клас у рамках акції "Майстер Шеф - відкрий нові можливості для себе"!
На вулиці похмуро, але у стінах ЗОШ №1 було весело та новорічно. Ми слухали новорічні пісні, спілкувались, посміхались та робили новорічні смаколики, які принесли дітям позитивні емоції та тепло у їх серця.
Переглядів: 255 | Додав: Juliya | Дата: 2017-12-06 | Коментарі (0)

У сучасному житті кожна освічена людина має володіти іноземною мовою, бо саме вона відкриває шлях до порозуміння та дружніх стосунків, відчиняє вікно у цікавий світ культури інших країн. Саме такої думки дотримується колектив учителів англійської мови та учнівська громада Кременчуцької ЗОШ I-III ступенів № 1.
З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, культурного збагачення у школі з 27.11.2017 р. по 01.12.2017 р. було проведено тиждень англійської мови під гаслом: All lovers of foreign languages are welcome!
Цьогорічний тиждень англійської мови містив комплекс різних за змістом та формою заходів, а саме:
• експозиція ... Читати далі »
Переглядів: 255 | Додав: Juliya | Дата: 2017-12-06 | Коментарі (0)

25 жовтня 2017 року відбувся VIII Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів україністів «Соняшник-учитель» - 2017.
Метою даного конкурсу є розширення та поглиблення знань з української мови, літератури, народознавства, історії, підтримка ініціативних учителів, які прагнуть вдосконалювати свою майстерність та підвищувати імідж українського вчителя.
Завдання конкурсу складалися з 20 запитань із чотирма варіантами відповідей. Їх вирішення ускладнювалося тим, що час для виконання був обмежений.
У Всеукраїнському конкурсі «Соняшник-учитель» - 2017 взяли участь і вчителі Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Слоква Ірина Вікторівна та Лашина Ольга Миколаївна, які ... Читати далі »
Переглядів: 310 | Додав: Juliya | Дата: 2017-11-29 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 31 32 »
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz