Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
ЗНО
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-10-22, 4:27 PM

 Пробне ЗНО - 2018
Щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році
 
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
24.03.2018    (з української мови і літератури);
 
31.03.2018  (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов)
Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
6. Навчитись ефективно розподіляти час;
7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.
 
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.
 
Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
 
Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (наказ Міністерства освіти і науки України 11.12.2015 № 1277, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)
Витяг з Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання
(наказ Міністерства освіти і науки України 11.12.2015 № 1277, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)
 
І. Загальні положення
 
1. Це Положення визначає механізм проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі — пробне ЗНО)
2. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
4. Пробне ЗНО проводиться щороку та здійснюється за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.
6. Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи завдання пробних тестів надаються однією із мов національних меншин.
8. Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.
ІІ. Учасники пробного ЗНО
 
1. Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО і зареєструвалася у визначені Українським центром строки (далі — учасник пробного ЗНО).
2. Учасник пробного ЗНО має право на:
1) доступ до інформації про строки та порядок проведення пробного ЗНО, форми завдань пробного ЗНО, час і місце його проведення;
2) виконання пробних тестів, розроблених згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженими в установленому порядку;
3) ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного ЗНО;
4) безпечні умови під час проходження пробного ЗНО та отримання в разі потреби медичної допомоги в пункті проведення пробного ЗН
5) ознайомлення з відповідями до завдань пробних тестів із навчальних предметів, з яких його зареєстровано, для проходження пробного ЗНО.
3. Учасник пробного ЗНО зобов’язаний:
1) ознайомитися з інформацією про порядок проходження пробного ЗНО;
2) дотримуватися вимог цього Положення та регламенту роботи пункту проведення пробного ЗНО;
3) своєчасно прибути до пункту проведення пробного ЗНО з паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу;
4) ввічливо ставитися до учасників пробного ЗНО і працівників пункту проведення пробного ЗНО;
5) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту проведення пробного ЗНО щодо процедури проходження пробного ЗНО.
4. Учаснику пробного ЗНО не дозволяється:
1) приносити до пункту проведення пробного ЗНО небезпечні предмети та речовини, що становлять загрозу життю та здоров’ю людини;
2) використовувати в пункті проведення пробного ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання завдань пробного ЗНО, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені регламентом роботи пункту проведення пробного ЗНО (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник пробного ЗНО повинен повідомити працівників пункту проведення пробного ЗНО до початку виконання завдань);
3) заважати іншим учасникам пробного ЗНО виконувати завдання;
4) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт проведення пробного ЗНО, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті.
5. У разі порушення вимог, визначених пунктом 4 цього розділу, учасник пробного ЗНО на вимогу осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного ЗНО, повинен залишити пункт проведення пробного ЗНО.
IІІ. Фінансування пробного ЗНО
1. Фінансування заходів з підготовки та проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб в установленому законодавством порядку.
 
ВИМОГИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2018 РОКУ
(Наказ Харківського РЦОЯО від 05.12.17 № 81-О)
 
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 
1. Дія цих вимог поширюється на закріплені за Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі — ХРЦОЯО) області для обслуговування (Полтавська, Сумська, Харківська).
2. Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставі заяв таких осіб (далі — реєстраційна заява).
3. У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО (з установленого переліку), категорію випускника.
Особи, які потребують перекладу завдань пробного тесту мовами національних меншин, окрім перекладу російською мовою, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації.
Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації:
-особи з порушеннями опорно-рухового апарату, особи, які одужують після травм – про потребу виконання роботи в аудиторії на першому поверсі;
-глухі та особи з порушеннями слуху – про необхідність присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;
-особи, які користуються виробами медичного призначення, – про їх наявність.
4. У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.
5. Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.
6. Реєстрація на участь у пробному ЗНО здійснюється у строки, що встановлюються Українським центром оцінювання якості освіти.
 
ФОРМУВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ЗАЯВИ
7. Сформувати реєстраційну заяву особа повинна самостійно, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті ХРЦОЯО.
8. Після заповнення електронної форми реєстраційної заяви, особа повинна:
роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;
оплатити послуги в будь-якому банку або on-line протягом трьох робочих із дня створення реєстраційної заяви, але непізніше трьох робочих з
останнього дня визначеного строку реєстрації;
перевірити оплату та надходження заяви через десять робочих днів із дня оплати та відправки реєстраційної заяви.
9. Протягом періоду реєстрації особа може додати предмет пробного ЗНО. У такому разі особа має надіслати реєстраційну заяву повторно.
10. Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.
На інформаційній сторінці розміщується:
 
згенерована реєстраційна заява;
реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
інформація щодо отримання заяви;
інформація щодо отримання оплати;
запрошення та картка учасника пробного ЗНО;
доступ до сервісу з визначення результатів пробного ЗНО;
опитувальник (у разі необхідності).
11. Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт проведення пробного ЗНО. Додатком до Запрошення є Картка учасника пробного ЗНО, яка надається учасником у пункті проведення ЗНО для проставляння відміток про проходження пробного ЗНО.
ФІНАНСОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ
12. Особа, яка зареєструвалася, але бажає відмовитися від участі у пробному ЗНО, протягом чотирнадцяти днів (ураховуючи останній день визначеного строку реєстрації) надсилає відповідну заяву. У разі невиконання зазначеної умови, кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО, залишаються у розпорядженні Харківського регіонального центру оцінювання якості освітидля виконання його статутних завдань згідно з чинним законодавством (аб. 4 п. 1.6 Наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та Міністерства фінансів України від 23.07.10 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»), при цьому особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).
 
13. Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участь у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).
У разі невиконання зазначеної умови, кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО, залишаються у розпорядженні Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для виконання його статутних завдань згідно з чинним законодавством (аб. 4 п. 1.6 Наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та Міністерства фінансів України від 23.07.10 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»).
14. Особа, яка сплатила кошти за участь у пробному ЗНО пізніше трьох робочих днів після останнього дня визначеного строку реєстрації, не підлягає реєстрації, а сплачені кошти повертаються на підставі письмової заяви.
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
 
15. Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача (п. 6 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживачів»).

 ЗНО - 2018
Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році
 
Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.
 
Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.
 
До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
 
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня.
 
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».
У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.
 
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018:
 
МАТЕМАТИКА                                                          22 травня
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА                        24 травня
ІСПАНСЬКА МОВА                                                  29 травня
НІМЕЦЬКА МОВА                                                    29 травня
ФРАНЦУЗЬКА МОВА                                               29 травня
АНГЛІЙСЬКА МОВА                                                 01 червня
БІОЛОГІЯ                                                                  04 червня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                                                    06 червня
ГЕОГРАФІЯ                                                               08 червня
ФІЗИКА                                                                      11 червня
ХІМІЯ                                                                         13 червня
 
Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.
 
Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.

     Сподіваємося, що всю необхідну інформацію ви знайдете на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти: 

 
 
Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz