Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
ЗНО
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-08-19, 4:08 PM

 ЗНО - 2017
Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році
 
У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.
 
ЗНО розпочнеться з 23 травня і триватиме до 15 липня 2017 року.
 
Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.
 
Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.
 
Опубліковано накази Українського центру оцінювання якості освіти: 
 
• від 15 вересня 2016 року № 156 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»;
• від 22 вересня 2016 року № 162 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року»;
• від 22 вересня 2016 року № 163 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року».
 
Звертаємо увагу на те, що завдання сертифікаційних робіт з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мови укладатимуть на основі програм зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених наказом Міністерства освіти і науки  від 3 лютого 2016 року № 77. Завдання сертифікаційних робіт з іноземних мов у 2017 році буде укладено відповідно до програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.Такий вид мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання), не перевірятиметься.
Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, яка у 2017 році відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зараховуватимуться результати виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи, що залежить від конкретного навчального предмета. Наприклад, сертифікаційні роботи з української мови і літератури, а також історії України міститимуть субтест, за результатами виконання якого, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року отримають оцінки за державну підсумкову атестацію. Для української мови – це завдання частин «Українська мова» і «Власне висловлення», для історії України – «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».
Для визначення результатів державної підсумкової атестації випускників 2017 року з іноземних мов, а також з математики, зараховуватиметься частина завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання. Щодо інших навчальних предметів: російської мови, географії, хімії, фізики, біології, – то оцінка за державну підсумкову атестацію визначатиметься за результатами виконання всієї сертифікаційної роботи.
Тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.
 
Графік проведення ЗНО-2017
 Основна сесія
 
23 травня           українська мова і література
25 травня           іспанська мова
25 травня           німецька мова
25 травня           французька мова
29 травня           англійська мова
31 травня           математика 
02 червня           історія України
06 червня           російська мова
08 червня           біологія
12 червня           географія
14 червня           фізика
16 червня           хімія
Пробне ЗНО – 2017
 
   З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.
 
   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.
 
  Пробне ЗНО – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Участь у пробному ЗНО  дасть змогу:
-  ознайомитися із процедурою проведення;
-  психологічно адаптуватися до процедури ЗНО;
-  навчитися працювати із зошитом та бланками відповідей;
-  правильно розраховувати час на виконання завдань ЗНО;
-  отримати результат  з певного предмета тощо.
 
КАЛЕНДАР ПРОБНОГО ЗНО-2017
 
01 квітня 2016            українська мова і література
 
08 квітня 2016            англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька                                      мова, хімія
 
Пробне ЗНО проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО становить 120 грн. за один предмет.
 
Реєстрація на участь у пробному ЗНО  з  10 до 31 січня 2017 року на сайті  Харківського РЦОЯО, розділ "Пробне ЗНО". 
 
 

     Сподіваємося, що всю необхідну інформацію ви знайдете на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти: 

 
 
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz