Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Вітаємо!
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-12-18, 11:25 PM

 

Вітаємо!

Холода Артема, учня 9-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії


Вітаємо!

Лущана Володимира, учня 11 класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з астономії


Вітаємо!

Абрамову Анастасію, ученицю 8-А класу, з ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійською мовою


Вітаємо!

Тер-Казарян Інгу, ученицю 11 класу, з ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології


Вітаємо!

Кушпіль Аліну, ученицю 9-А класу, з ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології


Вітаємо!

Посьмашну Поліну, ученицю 10 класу, з ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури


Вітаємо!

Висоцьку Алісу, ученицю 9-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури


Вітаємо!

Вербу Дар'ю , ученицю 7-А класу, з І місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури


Вітаємо!

Кушпіль Аліну, ученицю 9-А класу, з ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючих видів праці


Вітаємо!

Холода Артема, учня 9-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з технічних видів праці


Вітаємо!

Водолазського Тимофія, учня 8-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з технічних видів  праці


Вітаємо!

Холода Артема, учня 9-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства


Вітаємо!

Дернова Марка, учня 8-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики


Вітаємо!

Пасічника Руслана, учня 9-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики


Вітаємо!

Пасічника Руслана , учня 9-А класу, з ІІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії України


Вітаємо!

Даниленка Михайла, учня 8-А класу, з ІІ місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії України

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz