Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Випуск та переведення учнів
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2018-06-24, 1:34 PM

2015-2016 навчальний рік
 
КРЕМЕНЧУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1
КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
НАКАЗ
27.05.2016 р. м.Кременчук № 131о/д
 
Про переведення учнів 
1-4 класівдо наступного 
класу та нагородження 
похвальними грамотами
 
Відповідно до статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до настіпного класу, затвердженого наказом міністерства освіти і науки України № 762 від 14.07.2015р., на підставі підсумкового оцінювання, за рішенням педради (протокол № 4від 27.05.16р.)
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Перевести учнів 1-4 класів до наступного класу:
 
1-А клас - 31 учень
1-Б клас - 30 учнів
1-В клас - 30 учнів
1-Г клас - 25 учнів
2-А клас - 34 учні
2-Б клас - 35 учнів
2-В клас -35 учнів
 
3-А клас - 31  учень
3-Б клас - 31 учень
3-В клас - 30 учнів
4-А клас - 33 учні
4-Б клас - 32 учні
4-В клас- 35 учнів
 
2.Нагородити похвальними листами за високі успіхи у навчанні учнів:
 
1. Зелену Анастасію 2-А
2. Подгорного Єгора 2-А
3. Юхименко Анну 2-А
4. Дон Поліну 2-Б
5. Миргородську Софію 2-Б
6. Хомченка Владислава 2-Б
7. Бочулю Аркадія 2-В
8. Березняк Дар’ю 2-В
9. Даценко Вікторію 2-В
10. Дяченко Ангеліну 3-А
11. Кривоніс Алісу 3-А
12. Лашину Софію 3-А
13. Музику Тимура 3-А
14. Осадчука Михайла 3-А
15. Тараненко Софію 3-А
16. Бутенка Матвія 3-Б
17. Козіну Ірину 3-Б
18. Краснобрижого Станіслава 3-Б
19. Мулявку Катерину 3-Б
20. Руденко Вероніку 3-Б
21. Крамаренка Кирила 3-Б
22. Вербу Дар’ю 4-А
23. Кисіль Катерину 4-А
24. Тунік Анастасію 4-А
25. Євтушевську Юлію 4-А
26. Хорват Вікторію 4-А
27. Нощенка Святослава 4-Б
28. Вербенка Михайла 4-Б
29. Бажан Валерію 4-В
30. Купчак Дарію 4-В
 
 
Директор  школи                                            Л.В. Яшина
 
КРЕМЕНЧУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1
КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
НАКАЗ
27.05.2016 р. м.Кременчук № 132о/д
 
Про переведення учнів5-8 класів,
10-Бкласу та нагородження похвальними 
грамотами
 
Відповідно до статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу, на підставі підсумкового оцінювання, за рішенням педради протокол № 4 від 27.05.16 р. 
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Перевести учнів 5-8 класів, 10-Б класудо наступного класу:
 
5-А клас- 32 учні
5-Б клас - 26 учні
5-В клас- 24 учні
5-Г клас- 19 учнів
6-А клас - 28 учнів
6-Б клас - 29 учнів
6-В клас - 29 учнів
7-А клас - 29 учнів
7-Б клас - 34 учні
7-В клас - 33 учні
8-А клас - 24 учні
8-Б клас - 28 учнів
8-В клас - 27 учнів
10-Б клас -29 учнів
 
2. Нагородити похвальними листамиза високі успіхи у навчанні учнів:
1. Панова Дарина 5-А
2. Клименко Марія 5-А
3. Дернов Марк 5-А
4. Князєва Єгора 5-Г
5. Кушпіль Аліну 6-А
6. Микитенко Єлизавету 6-А
7. Пащенко Анастасію 6-А
8. Холода Артема 6-А
9. Скуріхіну Олександру 6-В
10. Туінову Анастасію 7-Б
11. Вєлькіна Богдана 10-Б
12. Паталу Дар’ю 10-Б
13. Скріпченка Максима 10-Б
14. Сучкову Єлизавету 10-Б
15. Твердохліб Анастасію 10-Б
16. Пилипенка Віктора 10-А
17. Ліфанова Дениса 10-А
18. Галату Дениса 10-А
19. Макаренка Ігора 10-А
 
Директор школи                                                   Л.В.Яшина
 
 
КРЕМЕНЧУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №1
КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
НАКАЗ 
м. Кременчук
10.06.2016                № 155  о/д
 
Про закінчення 2015-2016
навчального року учнями 
9-х класів
 
Керуючись Розпорядженням заступника директора департаменту освіти - начальника управління від 12.04.2016 № 56 о/д "Про порядок організованого закінчення навчального року та проведення ДПА"та у зв’язку з успішним закінченням 2015-2016 навчального року та проведенням державної підсумкової атестації за курс базової загальної середньої освіти
 
НАКАЗУЮ:
 
1. За високі досягнення в навчанні видати свідоцтво з відзнакою про базову загальну середню освіту учениці 9-Б класу Піценко Тетяні Василівні та нагородити її грамотою за особливі успіхи у вивченні історії України та російської мови і літератури.
2.  Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту: 
9-А клас
 
1. БойкуЯрославовіГеннадійовичу
2. БорбликуВолодимировіОлексійовичу
3. БородінійАнастасіїОлександрівні
4. ВєтровуДмитровіСергійовичу
5. ГаврилцюМаксимовіАндрійовичу
6. ГалатуОлеговіМиколайовичу
7. Гребенюк КатериніЮріївні
8. ЗаловуКириловіБахрузовичу
9. КолоколовуОлександровіАндрійовичу
10. КомлєвуОлександровіАнатолійовичу
11. КорнієнкоІриніРоманівні
12. Коробко Дар’їВалеріївні
13. Куцю Артему Євгенійовичу
14. Лебідю АльбертуВалерійовичу
15. ЛепськомуАндрієвіМиколайовичу
16. ЛяшенкуДаниловіМиколайовичу
17. МатюшенкуАртемовіВолодимировичу
18. МірошниченкуСтаніславові Руслановичу
19. МуравськомуІлліСергійовичу
20. ОлійникуМарковіІвановичу
21. Осиці Вадиму Сергійовичу
22. ПилипенкуДаниловіЮрійовичу
23. ПосєвкінуРадіоновіДмитровичу
24. ПриходькуВладиславовіВіталійовичу
25. РустамовуОлександровіІсрафіловичу
26. СаврасовійАнастасіїВасилівні
27. Стеценко ВладіВіталіївні
28. ТіхоновійДар’їОлександрівні
29. Устименко ТетяніЮріївні
30. ШаповаловійДар’ї Олександрівні
31. ЯковлєвійРуслані Сергіївні
 
 
 
9-Б клас
 
1. Борщу  Сергієві Сергійовичу
2. Будньому Олегові Ігоровичу
3. Василенку Олексію Петровичу
4. Гонтаровській Марині Андріївні
5. Гребенюку Станіславові Геннадійовичу
6. Данько Єлизаветі Ігорівні
7. Дорогокуплі Данилові Віталійовичу
8. Душкіну Данилові Глібовичу
9. Іванову Євгенію Вячеславовичу
10. Ковтуну Вадимові Євгенійовичу
11. Корнієнко Вікторії Сергіївні
12. Кошевій Надії Олександрівні
13. Лантуху Іллі Олександровичу
14. Лоїк Лідії Олександрівні
15. Ляшенко Вірі Олександрівні
16. Макагян Оксані Вагенівні
17. Ноздренко Софії Андріївні
18. Полінцю Владиславові Віталійовичу
19. Пуху Олексію Олександровичу
20. Рибалці Микиті Олександровичу
21. Ричко Олександрі Сергіївні
22. Сибірцеву Кирилові Ігоровичу
23. Слюніну Антонові Володимировичу
24. Стеценку Сергію Миколайовичу
25. Стринжі Богдану Андрійовичу
26. Трикоз Євгенії Романівні
27. Троцькій Дар’ї Євгенівні
28. Хлєбутіну Данилові Дмитровичу
29. Ходаковському Антонові Олеговичу
30. Штефан Марії Миколаївні
 
Директор школи                                   Л.В.Яшина
Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz