Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Позакласна робота
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2020-04-09, 8:08 AM

2015-2016 навчальний рік
 
 
І місце – змагання з боулінгу серед дітей з обмеженими можливостями (Омельченко А.,2-А)

І місце – міський X фестиваль патріотичної пісні  «Про подвиги, про доблесть, про відвагу» (Попеску В., 8-А)

 


І місце – міський конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Моя Україна» (Лашина С., 3-А  )

І місце – Міський конкурс КВК 

 


ІІ місце – міські змагання  «Кубок випускника»

 
І місце – міський етап Всекраїнського конкурсу «Збережи ялинку» (Бородіна А.)

 


І місце – міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина Україна»

 


І місце – міський етап Всеукраїнської трудової акції «Зелений паросток майбутнього»

 


І місце – міський етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

 


І місце – міський етап обласного еколого-краєзнавчого конкурсу  «Малі річки Полтавщини»

 


ІІ місце – міський етап Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»

 

 

 

2014-2015 навчальний рік
 
 

     Учні 11-Б класу здобули перемогу в цьогорічному проекті "Ми-клас!". Цього року проект був присвячений темі любові до України. 11-Б довів, що вони -  справжні патріоти. Учні брали участь у багатьох акціях на підтримку воїнів АТО та переселенців, плели маскувальні сітки для бійців, збирали теплий одяг та книжки для дітей з інтернатів, чиї батьки загинули під час бойових дій на Донеччині.


 

24 лютого 2015 р. шкільна агітбригада «Крокус» (у складі учнів 9-А класу: Патали Дар’ї, Скріпченка Максима, Мисюренка Володимира, Сучкової Єлизавети, Голубенко Валерії, Романчінова Артема) стала переможцем міського етапу конкурсу екологічних агітбригад, що проходив у ЗОШ №19. 
А вже 2 квітня 2015 року взяла участь у зональних змаганнях, що проходили у м. Комсомольську, та посіла почесне ІІІ місце. 

 


 
На міському  фестивалі - конкурсі під тематичною назвою "Молодь обирає здоров'я", тінейджери закликали своїх однолітків вести здоровий спосіб життя. Участь у заході взяла команда  учнів  нашої школи  «ЗУМ»  -  «Здорові! Умілі! Молоді»!  - де посіла ІІ місце. Вітаємо їх з перемогою!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
25 січня у дитячій бібліотеці ім. І.Ф. Торубари відбулося урочисте нагородження переможців міського конкурсу малюнків «Я обираю спорт» -  Марков Андрій посів ІІ місце в конкурсі.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Напередодні Дня Святого Валентина у міському палаці культури ім. Петровського романтична пара нашої школи брала участь у конкурсно-розважальній програмі до Дня закоханих. Єлизавета Кожушко та Нікіта Петросян презентували себе. За результатами конкурсу Ліза та Нікіта перемогли у номінації «Приз глядацьких симпатій».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Учні 11-Б класу взяли участь у конкурсі "Ми клас", організованому  ГО " Рідне місто " та стали переможцями у першому тижні цього конкурсу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Нікітенко Максим,  учень 7-А класу посів ІІ місце  у обласному конкурсі-змаганні з радіоелектронного конструювання. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
12 листопада відбувся ІХ міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні , приурочений до 70-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників «Про подвиги, про доблесть, про відвагу».
Гідно представили школу № 1 на конкурсі вокалісти Валерія Попеску (7-Аклас), Ємельяненко Анастасія (2-А клас) та танцювальний колектив «Сонячні промінчики» учнів 3-А класу з конкурсним номером «Прадідусь». За результатами конкурсу команда перемогла в номінації «Приз глядацьких симпатій».

 

 

 

 

 


12 листопада 2014 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання  відбувся очний тур обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями в міському (районному) етапі конкурсу. 

Серед  55 надісланих з усієї області  творчих проектів було відібрано 20 найкращих, до складу  яких увійшов і проект нашої школи  «Життя без сміття» (проблема роздільного сортування сміття для подальшої утилізації та переробки), представлений творчою   групою  9-А класу, екологічною агітбригадою  «КРОКУС».  
Наша команда гідно представила місто Кременчук на рівні області та посіла ІІІ місце. 
 

 

  

2013 -2014 навчальний рік
 
 

Всеукраїнський благодійний  фонд «Джерело Дніпра» нагороджує дипломом Лашину Софію за перемогу у номінації «Художнє ліплення»  у виставці – конкурсі декоративно -  прикладного мистецтва «Цей чарівний світ».

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області нагороджує  дипломом  Лашину Софію за зайняте І місце у міському конкурсі малюнків «Мої права» за Конвенцією ООН про права дитини у віковій категорії від 6 – 10 років.


 

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області нагороджує  дипломом  Незгоду Владиславу за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі малюнків «Мої права» за Конвенцією ООН про права дитини у віковій категорії від 11 – 14 років.


Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер» нагороджує грамотою  Бойко Олександру уч.8 – А класу  за ІІ місце в міському конкурсі ліплення з глини в рамках фестивалю «Зимові фантазії»


Кременчуцький еколого -  натуралістичний  центр учнівської молоді  Кременчуцької міської ради нагороджує грамотою Полуян Яну уч.10 – Б класу  за ІІІ місце в міському  еколого – краєзнавчому квесті, присвяченому Дню міста 


Кременчуцький міський центр позашкільної освіти Кременчуцької шкільної ради Полтавської області нагороджує дипломом  Кравця Микиту уч. 9 – Б класу за зайняте І місце у міському тижні науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства (секція: Охорона навколишнього середовища та енергозбереження.)


 

Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер» нагороджує грамотою Тертишну Аліну  за ІІ місце в міському конкурсі ліплення з глини в рамках фестивалю «Зимові фантазії»

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz