Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Наші новини
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2020-04-09, 7:28 AM

  Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, поділитись надбаннями та успіхами.

Для гостей була підготовлена силами вчителів ( Коротковою Н.М., Кривонос О.О., Колотій Т.Г.) і учнів 4-х класів цікава концертно – театралізована програма. Заступник директора з навчально – виховної роботи Гончаренко С.О. презентувала освітнє середовище навчального закладу. Вчителі початкових класів  Короткова Н.М., Кривонос О.О., Колотій Т.Г. провели для ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: Juliya | Дата: 2020-03-10 | Коментарі (0)

30 жовтня 2019 року у Кременчуцькій загальноосвітній школі I-III ступенів N1 з педагогами був проведений психологічний тренінг з метою практичного оволодіння учителями конфліктологічною компетентністю, яка включає навички діагностувати власну конфліктність на основі аналізу, самоаналізу, самооцінки, рефлексії власної поведінки та розвиток емпатії, насильницької, толерантної поведінки.
За допомогою розв' язування проблемних ситуацій щодо педагогічної взаємодії у початковій школі, проблемної поведінки дітей, засобів виховного впливу вчителя на учнів, ситуацій суперництва у системі "учитель-учень", партнерства школи і батьків, взаємин і підтримки дітей, педагоги мали можливість розвинути уміння прогнозувати, попереджувати виникнення проблем у педагогічний взаємодії, конструктивно вирішувати професійні напружені ситуації.
... Читати далі »
Переглядів: 58 | Додав: Juliya | Дата: 2019-10-31 | Коментарі (0)

29 жовтня 2019 року відбулося засідання педагогічна ради у формі практикуму «Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості школяра». Воно проводилося як групове заняття для підвищення професійної компетентності вчителів для впровадження основних положень Концепції Нової української школи; визначення перспективи роботи педагогічного колективу з формування в учнів ключових компетентностей.
У ході практичних занять заступник директора школи з навчально- виховної роботи Гончаренко С.О. з’ясувала, що відомо вчителям навчального закладу про компетентності. За допомогою гри «Пізнай компетентність за описом» пригадали 10 ключових компетентностей. Проблема упровадження компетентнісного підходу була висвітлена у інтерактивній вправі «Правильно - не правильно». Окрема увага була пр ... Читати далі »
Переглядів: 85 | Додав: Juliya | Дата: 2019-10-31 | Коментарі (0)

28 вересня 2019 року в актовому залі ЗОШ №1 відбувся фестиваль-конкурс патріотичних флешмобів, присвячений визволенню Кременчука та Дню міста.
У рамках конкурсу колективи учнів 8-9 та 11 класів підготували та продемонстрували яскраві запальні виступи, якими довели, що вони є справжніми патріотами не тільки свого міста, а й усієї країни.
Вітаємо переможців конкурсу – колективи 8-А та 11 класів. А головний приз «Гран-прі» отримав колектив 9-А класу.
Щиро дякуємо всім, хто приєднався до святкового флешмобу!
 
Переглядів: 100 | Додав: Juliya | Дата: 2019-10-02 | Коментарі (0)

12 вересня 2019 року в Кременчуцькій ЗОШ #1 відбулося засідання міської творчої групи вчителів української мови та літератури "Опрацювання змін до Правопису української мови".
З метою ефективної роботи групи вчителями міста було розроблено низку вправ на закріплення окремих параграфів Правопису. Зокрема, учителі школи створили такі завдання: "Орфографічні пазли" (Лашина О.М.), інтерактивна вправа, створена на платформі LearningApps (Слоква І.В.), розподільний диктант з ключем (Молодець О.В.), справа "Риболовля" (Дзюба І.В.), мнемонічні фрази для запам'ятовування (Гошкодеря Л. Г.).
Робота над опрацюванням нового правопису триватиме й надалі. А результатом її буде збірник вправ та завдань, які стануть у нагоді як учням, так і вчителям ... Читати далі »
Переглядів: 98 | Додав: Juliya | Дата: 2019-09-24 | Коментарі (0)

Традиційним заходом для нашої школи стало проведення Дня відкритих дверей для батьків учнів1-х класів, який цього року відбувся 13 листопада. Ця подія надзвичайно важлива для посилення партнерських відносин. Адже формула Нової школи складається з ключових компонентів, одним із яких є педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.
Цей захід дозволив дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки прожили урок математики, перерви, перевдягання, шкільне свято. Одним словом, занурилися в атмосферу шкільного життя. Це дало змогу зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці й в позаурочний час, що їй удається легко, а над чим потрібно дома попрацювати.
Для учнів ... Читати далі »
Переглядів: 194 | Додав: Juliya | Дата: 2018-11-21 | Коментарі (0)

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
За християнським календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
Цього року День писемності у стінах Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відзначили колективним написанням радіодиктанту національної єдності. У супроводі вчителів української мови Слокви І.В. та Гошкодері Л.Г. учні 8-10 класів записали текст під назвою “Крила України”.
Учні 5-х класу показали свої знання у конкурсні ... Читати далі »
Переглядів: 246 | Додав: Juliya | Дата: 2018-11-14 | Коментарі (0)

День учителя у ЗЗСО №1 – це свято учительської та учнівської співдружності, свято вдячності, уваги й підтримки.
Музика, квіти, повітряні кульки створювали святкову атмосферу. Голосне учнівське «Вітаємо!» звучало часто й щиро.
Приємною нотою в цей день став концерт, який проходив у формі подорожі за маршрутом «Школа №1- Мрія вчителя». Діти підготували чудові концертні номери і привітання. На кожній станції на вчителів чекали конкурси та розваги, взяти участь у яких можна було по номеру проїзного квитка. Особливо жваво було на станції «Фортуна», де на пасажирів - вчителів чекала безпрограшна гумористична лотерея.
Свято минуло, залишивши присмак радості, ... Читати далі »
Переглядів: 204 | Додав: Juliya | Дата: 2018-10-12 | Коментарі (0)

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року наша школа взяла участь у «Всеукраїнському уроці доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
Проведення такого заходу ініціювала благодійна організація «БФ «Щаслива лапа».
За результатами проведення уроків Національним Реєстром Рекордів України було зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня
Учні 4-8 класів разом зі своїми вчителями долучилися до встановлення рекорду. Багато корисної інформації, захоплюючі ігри, цікаві відео сюжети, складання лепбуку ще раз нагадали учням про відповідальне та дбайливе ставлення до твар ... Читати далі »
Переглядів: 170 | Додав: Juliya | Дата: 2018-10-12 | Коментарі (0)

На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу спостерігається збільшення впливу медіа на людину. Цей процес знайшов своє відображення і у музичній освіті. Успішне застосування інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітній школі можливе лише за умови володіння навичками їх використання вчителями музичного мистецтва у загальноосвітній школі.
21 березня 2018 року на базі ЗОШ №1відбувся майстер – клас учителя музичного мистецтва Лашиної О.М., переможця обласного конкурсу «Учитель року – 2017», - «Мультимедійні технології в структурі сучасного уроку музичного мистецтва». Лашина О.М. ознайомила вчителів міста з цікавими інтерактивними методами і прийомами, які допомагають дітям в ігровій формі швидко засвоїти навчальний матеріал. Вчителі побували у ролі учнів та мали змогу ознайомитися з нестанд ... Читати далі »
Переглядів: 324 | Додав: Juliya | Дата: 2018-04-04 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 31 32 »

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz