Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Наші новини
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2019-09-19, 3:56 AM

Традиційним заходом для нашої школи стало проведення Дня відкритих дверей для батьків учнів1-х класів, який цього року відбувся 13 листопада. Ця подія надзвичайно важлива для посилення партнерських відносин. Адже формула Нової школи складається з ключових компонентів, одним із яких є педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками.
Цей захід дозволив дорослим вникнути в атмосферу навчального дня їх дітей. Разом зі своїми малюками батьки прожили урок математики, перерви, перевдягання, шкільне свято. Одним словом, занурилися в атмосферу шкільного життя. Це дало змогу зрозуміти, як дитина сприймає матеріал, як комунікує з однокласниками, як поводиться на уроці й в позаурочний час, що їй удається легко, а над чим потрібно дома попрацювати.
Для учнів ... Читати далі »
Переглядів: 98 | Додав: Juliya | Дата: 2018-11-21 | Коментарі (0)

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
За християнським календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
Цього року День писемності у стінах Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відзначили колективним написанням радіодиктанту національної єдності. У супроводі вчителів української мови Слокви І.В. та Гошкодері Л.Г. учні 8-10 класів записали текст під назвою “Крила України”.
Учні 5-х класу показали свої знання у конкурсні ... Читати далі »
Переглядів: 124 | Додав: Juliya | Дата: 2018-11-14 | Коментарі (0)

День учителя у ЗЗСО №1 – це свято учительської та учнівської співдружності, свято вдячності, уваги й підтримки.
Музика, квіти, повітряні кульки створювали святкову атмосферу. Голосне учнівське «Вітаємо!» звучало часто й щиро.
Приємною нотою в цей день став концерт, який проходив у формі подорожі за маршрутом «Школа №1- Мрія вчителя». Діти підготували чудові концертні номери і привітання. На кожній станції на вчителів чекали конкурси та розваги, взяти участь у яких можна було по номеру проїзного квитка. Особливо жваво було на станції «Фортуна», де на пасажирів - вчителів чекала безпрограшна гумористична лотерея.
Свято минуло, залишивши присмак радості, ... Читати далі »
Переглядів: 112 | Додав: Juliya | Дата: 2018-10-12 | Коментарі (0)

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року наша школа взяла участь у «Всеукраїнському уроці доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
Проведення такого заходу ініціювала благодійна організація «БФ «Щаслива лапа».
За результатами проведення уроків Національним Реєстром Рекордів України було зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня
Учні 4-8 класів разом зі своїми вчителями долучилися до встановлення рекорду. Багато корисної інформації, захоплюючі ігри, цікаві відео сюжети, складання лепбуку ще раз нагадали учням про відповідальне та дбайливе ставлення до твар ... Читати далі »
Переглядів: 92 | Додав: Juliya | Дата: 2018-10-12 | Коментарі (0)

На сучасному етапі розвитку науково-технічного прогресу спостерігається збільшення впливу медіа на людину. Цей процес знайшов своє відображення і у музичній освіті. Успішне застосування інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітній школі можливе лише за умови володіння навичками їх використання вчителями музичного мистецтва у загальноосвітній школі.
21 березня 2018 року на базі ЗОШ №1відбувся майстер – клас учителя музичного мистецтва Лашиної О.М., переможця обласного конкурсу «Учитель року – 2017», - «Мультимедійні технології в структурі сучасного уроку музичного мистецтва». Лашина О.М. ознайомила вчителів міста з цікавими інтерактивними методами і прийомами, які допомагають дітям в ігровій формі швидко засвоїти навчальний матеріал. Вчителі побували у ролі учнів та мали змогу ознайомитися з нестанд ... Читати далі »
Переглядів: 203 | Додав: Juliya | Дата: 2018-04-04 | Коментарі (0)

Система науково-методичного забезпечення освітнього процесу, підвищення кваліфікації педагогів, створення творчого педагогічного колективу передбачає залучення педагогів до інноваційної діяльності.
Так, 20 березня 2018 року на базі ЗЗСО №1 відбулася панорама педагогічної творчості «Сучасний урок у початковій школі. Традиції та інновації». Захід готували вчителі початкових класів ЗНЗ міста № 1, 3, 18, 21, 24, 27.
Форматом панорами було передбачене проведення майстер-класів учителями початкових класів закладів загальної середньої освіти для 35 педагогів міста, які брали участь у заході, а саме:
- колективний майстер-клас «Методи нової української школи у структурі інтегрованого уроку» (методичне об’єднання вчителів початкових класів ЗОШ №1); ... Читати далі »
Переглядів: 121 | Додав: Juliya | Дата: 2018-03-27 | Коментарі (0)

Похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються.
В свою чергу, кожен вчитель з великим нетерпінням і тривогою завжди чекає на своїх вихованців. Саме тому постало питання про необхідність тісної співпраці з батьками майбутніх учнів, бо тільки спільними зусиллями сім’ї та школи ми зможемо створити сприятливі умови для навчання дітей в умовах Нової української школи.
Наприкінці лютого начальний заклад відчинив свої двері для вихованців дитячих садочків міста та їхніх батьків. Усіх запросили до актової зали на свято знайомства. Вчителі початкових класів і учні зробили все можливе, щоб цей день став особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей лише приємн ... Читати далі »
Переглядів: 179 | Додав: Juliya | Дата: 2018-03-09 | Коментарі (0)

Учителі початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році у лютому розпочали проходження дистанційного курсу на сайті студії онлайн - освіти ЕdЕrа – одного із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів.
20 лютого на базі школи розпочалася І очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи. Під керівництвом тренерів: Яковенко А.С., методиста КМНМЦ; Павлової Т.В., заступника директора з НВР, учителя початкових класів КНВК №25 перші 28 учителів початкової школи м. Кременчука Полтавської області, які навчатимуть учнів перших класів почали практично знайомитися з концепцією Нової української школи, чинниками якісної початкової освіти ХХІ століття, новими професійними ролями і завданнями сучасного вчителя в контексті концепції Н ... Читати далі »
Переглядів: 156 | Додав: Juliya | Дата: 2018-02-27 | Коментарі (0)

   23 січня студенти групи У-43 Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка знайомилися зі школою, на базі якої буде проходити їх педагогічна практика «Пробні уроки та заняття».
   Розкрити, показати, донести – такі завдання ставили перед собою вчителі початкових класів під час проведення відкритих уроків для студентів. Ти –педагог, нагадують вони своїм майбутнім молодим колегам, тож урок мусиш продумати від А до Я.
Студенти групи У-43 мали змогу відвідати 4 відкриті уроки:
літературне читання у 2-В класі з теми «Зима йде. О.Копиленко» ( вчитель Жолонка Н.О.), англійську мову у 3-В класі, тема «Мої заняття » ( вч ... Читати далі »
Переглядів: 175 | Додав: Juliya | Дата: 2018-01-26 | Коментарі (0)

Благородство праці педагога найбільш концентровано втілене в роботі класного керівника, сила впливу якого на вихованців, їхніх батьків і на життєдіяльність усього шкільного колективу є досить вагомою.
З 11 по 15 грудня 2017 року у ЗОШ №1 пройшов тиждень педагогічної майстерності класних керівників 5-11 класів. Кожен день тижня був тематичний і присвячувався актуальним питанням виховної роботи з класними колективами. Тиждень являв собою калейдоскоп відкритих виховних заходів, під час яких класні керівники показали свою майстерність, продемонстрували вже опановані ними педагогічні технології, методики виховання, враховуючи свій особистий творчий потенціал.
Цікаво і яскраво пройшли заходи, проведені в інтерактивній формі: літературна дегустація «За мить до юності&raq ... Читати далі »
Переглядів: 268 | Додав: Juliya | Дата: 2017-12-20 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 30 31 »

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz