Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Навчання
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-04-30, 8:00 AM

2015-2016 навчальний рік
 
Інтелектуальний турнір Workshop «Natura’16» 
Команда учнів 10-Б класу Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 у складі:
Бойко Олександра
Вєлькін Богдан 
Скріпченко Максим 
Сучкова Єлізавета
під керівникцтвом вчителів Мальцева Олексадра Михайловича та Піддубної Юлії Георгіївни стали  володарями гран-прі інтелектуального турніру Workshop «Natura’16» у номінації «Математика» 
 
 
 
 
Призери ІV етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади з креслення
 

Іванов Євгеній, 9-А клас 

IІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

Бойко Олександра, 10-Б клас 

ІІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

Совенко Тетяна, 11 клас 

ІIІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

 

 
Призери ІІІ(обласного) етапу  Всеукраїнських шкільних предметних олімпіад
 

Іванов Євгеній, 9-А клас 

ІІІ місце, трудове навчання

(вч. Яценко М.Г.)

Романов Олексій, 11 клас 
 
ІІІ місце, екологія
 
(вч. Гладка Н.І.)
 

Призери ІІІ(обласного) етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади з креслення

Бойко Олександра, 10-Б клас 

ІІІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

Іванов Євгеній, 9-А клас 

І місце

(вч. Яценко М.Г.)

Єременко Іван, 8-А клас 

ІІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

Совенко Тетяна, 11 клас 

ІІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

 

Призери ІІ(міського) етапу  Всеукраїнської учнівської  олімпіади з креслення

Бойко Олександра, 10-Б клас 

І місце

(вч. Яценко М.Г.)

Єременко Іван, 8-А клас 

І місце

(вч. Яценко М.Г.)

Іванов Євгеній, 9-А клас 

І місце

(вч. Яценко М.Г.)

Совенко Тетяна, 11 клас 

ІІ місце

(вч. Яценко М.Г.)

 

 
 
 
Призери ІІ(міського) етапу  Всеукраїнських шкільних предметних олімпіад
 
 

Сучкова Єлізавета, ​10-Б клас

І місце, російська мова

(вч. Радченко С.А.)

ІІІ місце, фізика

(вч. Дейнега Л.Л.)

ІІІ місце, історія

(вч. Португальська О.В.)

 

 

 

Патала Дар'я,

10-Б клас

І місце, укр.мова і література

(вч.Лашина О.М.)

ІІ місце, математика

(вч. Піддубна Ю.Г.)

 

 

 

Макашова Олександра.

11 клас

ІІ місце, хімія

(вч. Григоренко М.Ю.)

ІІ місце, російська мова

(вч. Самодрина Л.І.)

 

 

 

Совенко Тетяна,

11 клас

ІІ місце. астрономія

(вч. Дейнега Л.Л.)

ІІІ місце, фізика

(вч. Дейнега Л.Л.)

Романов Олексій, 11 клас

ІІ місце, екологія

(вч. Гладка Н.І.)

ІІІ місце, біологія

(вч. Гладка Н.І.)

Скріпченко Максим, 10-Б клас

ІІ місце, астрономія

(вч. Дейнега Л.Л.)

ІІІ місце, англійська мова

(вч. Розпоп Н.Б.)

Єременко Іван, 8-А клас

ІІІ місце, математика

(вч. Панова Н.В.)

ІІІ місце, трудове навчання

(вч. Яценко М.Г.)

Піценко Тетяна, 9-Б клас

ІІ місце, історія

(вч. Португальська О.В.)

ІІІ місце, російська мова

(вч. Радченко С.А.)

Козін Артем, 8-А клас

ІІІ місце, фізика

(вч. Дейнега Л.Л.)

Тер-Казарян Інга, 8-А клас

ІІ місце, укр.мова і література

(вч. Якименко М.І.)

Кашперський Олексій, 8-Аклас

ІІІ місце, хімія

(вч. Григоренко М.Ю.)

Бойко Олександра, 10-Б клас

ІІ місце, технології

(вч. Лисицина Л.А.)

Будній Олег, 9-Б клас

ІІІ місце, правознавство

(вч. Португальська В.В.)

Іванов Євгеній, 9-А клас

І місце, трудове навчання

(вч. Яценко М.Г.)

   

 


 

2014-2015 навчальний рік
 
 
Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика

Патала Дар'я

9-А клас

ІІ місце

(уч. Лашина О.М.)

Діхтяр  Дар'я

5-Б  клас

ІІІ місце

(уч. Слоква І.В.)

 

Призер ІІ етапу олімпіади з української мови для початкових класів

Клименко Марія

4-А клас

ІІ місце

(уч. Шевченко Л.Ф.)

 
Призери ІІ етапу Всеукраїнських шкільних предметних олімпіад
 
 

Макашова Олександра, 10 клас

ІІ місце, астрономія (вч. Дейнега Л.Л.)

ІІІ місце, історія (вч.Португальська О.В.)

ІІ місце, фізика (вч. Дейнега Л.Л.)

ІІІ місце, російська мова та світова література (вч. Самодрина Л.І.)

 

 

 Замковий Максим, 

11-Б клас
ІІ місце, астрономія
(вч.Дейнега Л.Л.)

Пащенко Марія, 
9-А клас
ІІ місце, біологія
(вч.Пащенко О.В.)

Патала Дар'я, 
9-А клас
ІІ місце, українська мова та література
(вч.Лашина О.М.)

Сучкова Єлізавета, 
9-А клас
ІІ місце, історія
(вч.Грончаренко С.О.)

Бражнікова Тетяна, 
11-Б клас
ІІ місце, ІКТ
(вч.Астахова-Тарабан О.В.)

 

 

 

Єременко Іван, 
7-А клас
ІІІ місце, фізика
(вч.Дейнега Л.Л.)

 

 

 

Скріпченко Максим, 
9-А клас
ІІІ місце, фізика
(вч.Яковлєва Л.Д.)

ІІ місце, англійська мова

(вч. Розпоп Н.Б.)

Григоренко Анастасія, 
8-А клас
ІІІ місце, хімія
(вч.Григоренко М.Ю.)

 

 

 

Кириленко Людмила, 
10 клас
ІІІ місце, екологія
(вч.Гладка Н.І.)
 

Мисюренко Володимир, 
9-А клас
ІІ місце, креслення
(вч.Яценко М.Г.)

 Дорошин Сергій, 

10 клас
ІІ місце, біологія
(вч. Гладка Н.І.)

Піценко Тетяна, 
8-Б клас
ІІ місце, історія
(вч.Яковенко Л.А.)

              Кучер Маргарита

11-Б клас

ІІ місце, техноглогії

(уч. Лисицина Л.А.)

Гаркуша Дар'я

11-Б клас

ІІІ місце, правознавство

(уч. Португальська О.В.)

Совенко Тетяна

10 клас

І місце, креслення

(уч. Яценко М.Г.)

 

Іванов Євгеній

8-Б клас

ІІІ місце, креслення

(уч. Яценко М.Г.)

 

 

 
 
 
 
 

2013-2014 навчальний рік

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських шкільних предметних олімпіад
 

Мороков Денис, 11-Б клас
екологія, І місце (вч. Гладка Н.І.)

Міський конкурс з української мови імені Петра Яцика
 

Клименко Марія, 3-А клас
І місце (вч. Шевченко Л.Ф.)

 

Бринова Ольга, 5-Бклас
ІІ місце (вч.Слоква І.В.)

 

Олексієнко Ярослава,
 11-Б клас
ІІ місце (вч. Грузинова Л.Г.)

Іващенко Яна, 4-В клас
ІІІ місце (вч.Клименко Н.Ю.)

 
 
 
Призери ІІ етапу Всеукраїнських шкільних предметних олімпіад
 

Олексієнко Ярослава,
11-Б клас

І місце, екологія (вч.Гладака Н.І.) 
ІІ місце, біологія ( вч.Гладака Н.І.)
ІІ місце, хімія (вч.Григоренко М.Ю.)


 

Бражнікова Тетяна,
10-Б клас
І місце,російська мова
(вч.Радченко С.А.)
ІІ місце, ІКТ
(вч.Астахова-Тарабан О.В.)

 

Мороков Денис,
11-Б клас
ІІ місце, екологія (вч.Гладака Н.І.)
ІІ місце, ІКТ
(вч.Астахова-Тарабан О.В.)


 

Слон Олексій,
11-А клас
ІІ місце,фізика (вч.Дейнега Л.Л.)
ІІ місце, астрономія
(вч. Дейнега Л.Л.)


 

Савченко Олександр,
9-Б клас
ІІ місце, трудове навчання
(вч.Яценко М.Г.)
ІІІ місце, географія (вч.Лаутнер О.П.)


 

Скріпченко Максим,
8-А клас
ІІІ місце, хімія (вч.Григоренко М.Ю.)
ІІІ місце, фізика (вч.дейнега Л.Л.)
ІІІ місце, англійська мова (вч.Розпоп Н.Б.)


 

Остріковська Дар'я,
11-А клас
ІІІ місце, російська мова
(вч.Радченко С.А.)
ІІІ місце, українська мова
(вч.Молодець О.В.)

 

Макашова Олександра,
9-Б клас
ІІІ місце, історія
(вч.яковенко Л.А.)



 

Гаркуша Дар'я,
10-Б клас

ІІІ місце. правознавство
(вч.Португальська О.В.)

 

Герасімова Владислава,
9-А клас
ІІІ місце, трудове навчання
(вч.Лисицина Л.А.)

 

Григоренко Анастасія,
7-А клас
ІІІ місце, хімія
(вч.Григоренко М.Ю.)

 

Килимистий Михайло,
11-Аклас
ІІ місце, англійська мова
(вч.Вовк О.О.)

 

Пащенко Марія,
8-А клас
ІІІ місце, біологія
(вч.Пащенко О.В.)

 

Патала Дар'я,
8-А клас
ІІІ місце, українська мова
(вч. Лашина О.М.)

 

Петренко Дар'я,
9-Б клас

ІІІ місце, фізика
(вч.Дейнега Л.Л.)

 

Замковий Максим,
10-Б клас
ІІ місце, астрономія
(вч.Дейнега Л.Л.)

 

Волошин Денис,
11-А клас
І місце, фізична культура
(вч.Ралко А.В.)

Ткаченко Денис,
8-Б клас
І місце, трудове навчання
(вч.Яценко М.Г.)

Нікітенко Максим,
6-А клас

ІІ місце, математика
 (вч.Панова Н.В.)
 
 

 
 
 
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz