Кременчуцька гімназія №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Шкільний музей
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2020-09-30, 8:40 PM


Шкільна музейна кімната існує з вересня 1998 р.
 
Матеріал зібраний в ній ділиться на кілька експозицій, які розповідають про різні періоди з історії шкільництва в Кременчуці і нашої школи насамперед. У 1914 р. у Троїцькому провулку було завершене будівництво семикласного народного училища.
Та лише в 1920 р. школа почала працювати за своїм призначенням і називалась вона шоста трудова (нині в цьому приміщенні розміщена музична школа №1).
 
В матеріалах довоєнної історії школи зібрані фотографії того часу, окрема експозиція розповідає про історію евакогоспіталю №1341, який діяв в приміщенні школи з червня по серпень 1941 р. Цікавою є експозиція про період Великої Вітчизняної війни.
  Зібраний матеріал про випускників нашої школи Героя Радянського Союзу П.С. Приходька, захисника м. Севастополя, учасника партизанського руху в Криму І.І. Заїку, командира легендарної «Щуки», підводника С.І. Коваленка.
 
 
 

Окрема експозиція присвячена історії українського козацтва, народознавству. 
Увесь матеріал зібраний учнями нашої школи різних років членами пошукового гуртка «Пошук».
За час існування нашої школи тисячі випускників пройшли через її двері. Це і Герой СоціалістичноїПраці В.О. Кіпень, художник М.Н. Льонарський, кандидат технічних наук М.О. Федоренко і багато інших. 
  Музейна кімната працює на протязі всього навчального року. Тут проходять виховні години, тематичні уроки, зустрічі випускників різних років, зустрічі випускників різних років, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz