Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Олімпіади
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2017-08-18, 0:31 AM

 

2015-2016 навчальний рік 

Результати І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських 
олімпіад з базових дисциплін 
 
Українська мови та література
 7 клас:
І місце – Понисько Ілона, 7-Б клас
ІІ місце – Посьмашна Поліна, 7-А клас,  Маринченко Валерія,7-В клас  
ІІІ місце – Щедрий Іван,7-В клас  
8 клас:
І місце – Тер-Казарян Інга, 8-А клас
ІІ місце – Незгода Владислава, 8-А клас
ІІІ місце – Оганова Анжеліка, 8-В клас
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас
ІІ місце – Будній Олег, 9-Б клас
ІІІ місце – Штефан Марія, 9-Б клас, Рустамов Олександр, 9-А клас
10 клас:
І місце – Патала Дар’я, 10-Б клас
ІІ місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
ІІІ місце – Вєлькін Богдан, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Оренштейн Ольга 
ІІ місце – Совенко Тетяна
ІІІ місце – Савенко Владислава
 
Математика
5 клас:
ІІ місце – Дернов Марк, 5-А клас
ІІІ місце – Буленко Марія, 5-А клас, Панова Дарина, 5-А клас, Юріна Вероніка, 5-Б клас
6 клас:
І місце – Микитенко Єлизавета, 6-А клас
ІІ місце – Пащенко Анастасія, 6-А клас
ІІІ місце – Майлатов Денис, 6-А клас
 7 клас:
І місце – Нестеренко Валерія, 7-В клас
ІІ місце – Різніченко Єлизавета, 7-В клас
ІІІ місце – Шушмарченко Ірина, 7-Б клас, Титар Тетяна, 7-Б клас
8 клас:
І місце – Єременко Іван, 8-А клас
ІІ місце – Тер-Казарян Інга, 8-А клас
ІІІ місце – Козін Артем, 8-А клас 
9 клас:
ІІІ місце – Гонтаровська Марина, 9-Б клас
10 клас:
І місце – Патала Дар’я, 10-Б клас 
ІІ місце – Скріпченко Максим, 10-Б клас
ІІІ місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Совенко Тетяна
ІІ місце – Макашова Олександра
ІІІ місце – Баранник Юлія
 
Біологія  
7 клас:
І місце – Дворник Тетяна, 7-Б клас
ІІ місце – Рак Валерія, 7-Б клас, Маринченко Валерія, 7-В клас
ІІІ місце – Мосієнко Вероніка, 7-А клас, Тертишна Аліна, 7-Б клас
8 клас:
І місце – Єрдукова Сніжана, 8-А клас
ІІ місце – Тер-Казарян Інга, 8-А клас
ІІІ місце – Писанка Анна, 8-А клас
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас, Будній Олег, 9-Б клас
ІІ місце – Гонтаровська Марина, 9-Б клас, Осика  Вадим, 9-А клас
ІІІ місце – Вєтров Дмитро, 9-А клас
10 клас:
І місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
ІІ місце – Вєлькін Богдан, 10-Б клас
ІІІ місце – Макаренко Ігор, 10-А клас
11 клас:
І місце – Савенко Владислава
ІІ місце – Оренштейн Ольга
ІІІ місце – Романов Олексій 
 
Екологія  
11 клас:
І місце – Романов Олексій 
ІІ місце – Савенко Владислава
ІІІ місце – Оренштейн Ольга
 
Географія  
8 клас:
І місце – В’юн Віталій, 8-А клас
ІІ місце – Маценко Денис, 8-Б клас, Каменник Влада, 8-А клас
ІІІ місце – Гончаренко Андрій, 8-А клас
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9Б клас,  Будній Олег, 9Б клас
ІІ місце – Гонтаровська Марина, 9Б клас
ІІІ місце – Дорогокупля Данило, 9Б клас
10 клас:
І місце – Вєлькін Богдан, 10-Б клас 
ІІ місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
ІІІ місце – Твердохліб Анастасія,10-Б клас, Скріпченко Максим, 10-Б клас
 
Англійська мова  
8 клас: 
ІІ місце –В’юн Віталій, 8-А клас
ІІІ місце – Гончаренко Андрій, 8-А клас
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9Б клас 
ІІ місце – Гонтаровська Марина, 9Б клас
ІІІ місце – Ричко Олександра, 9Б клас
10 клас:
І місце – Скріпченко Максим, 10-Б клас
ІІ місце – Патала Дар’я, 10-Б клас
ІІІ місце – Вєлькін Богдан, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Макашова Олександра
ІІ місце – Головко Кристина
ІІІ місце – Оренштейн Ольга 
 
Німецька мова 
8 клас:
ІІ місце – Куковинець Анна, 8-В клас
ІІІ місце – Лях Даніела, 8-В клас 
 
Трудове навчання 
8 клас (хлопці):
І місце – Кашперський Олексій, 8-А клас
ІІ місце – Маценко Денис, 8-Б клас
ІІІ місце – Козін Артем, 8-А клас
9 клас (хлопці):
І місце – Іванов Євгеній, 9-Б клас 
ІІ місце –Будній Олег, 9-Б клас
ІІІ місце – Лантух Ілля, 9-Б клас, Борблик Володимир, 9-А клас
8 клас (дівчата):
ІІ місце – Тер-Казарян Інга, 8-А клас
ІІІ місце – Ємельяненко Вікторія,8-В клас, Оганова Анжеліка, 8-В клас
9 клас (дівчата):
І місце –  Ричко Олександра, 9-Б клас 
ІІ місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас, Трикоз Євгенія, 9-Б клас
ІІІ місце –  Устименко Тетяна, 9-Б клас
 
Хімія  
7 клас:
І місце – Кляцко Данило, 7-А клас
ІІ місце – Чорний Антон, 7-А клас
ІІІ місце – Мосієнко Вероніка, 7-А клас, Погребняк Ілля, 7-Б клас
8 клас:
І місце – Кашперський Олексій, 8-А клас
ІІ місце – Доценко Єлизавета, 8-А клас
ІІІ місце – Єременко Іван, 8-А клас
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас
ІІ місце – Будній Олег, 9-Б клас
ІІІ місце – Дорогокупля Данило, 9-Б клас
10 клас:
І місце – Скріпченко Максим, 10-Б клас 
ІІ місце – Патала Дар’я, 10-Б клас
ІІІ місце – Вєлькін Богдан, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Макашова Олександра
ІІ місце – Совенко Тетяна
ІІІ місце – Головко Кристина
 
 ІКТ 
9 клас:
І місце – Ковтун Вадим, 9-Б клас
ІІ місце – Рибалко Нікіта, 9-Б клас
ІІІ місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас
10 клас:
І місце – Ткаченко Денис, 10-Б клас 
11 клас:
І місце – Кириленко Людмила
ІІ місце – Макашова Олександра
 
Російськаї мова 
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас
ІІ місце – Трикоз Євгенія, 9-Б клас
ІІІ місце – Гонтаровська Марина, 9-Б клас
10 клас: 
І місце – Патала Дар’я, 10-Б клас 
ІІ місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
ІІІ місце –  Скріпченко Максим, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Совенко Тетяна, Макашова Олександра
ІІ місце – Савенко Владислава
ІІІ місце – Головко Кристина
 
Правознавство 
9 клас:
І місце – Будній Олег, 9-Б клас
ІІ місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас
ІІІ місце – Вєтров Дмитро, 9-А клас
10 клас:
І місце – Твердохліб Анастасія, 10-Б клас 
ІІ місце – Пилипенко Віктор, 10-А клас
ІІІ місце – Пустовіт Діана, 10-Б клас
 
Історія  
9 клас:
І місце – Піценко Тетяна, 9-Б клас
ІІ місце – Будній Олег, 9-Б клас
ІІІ місце – Рустамов Олександр, 9-А клас
10 клас:
І місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
ІІ місце – Патала Дар’я, 10-Б клас
ІІІ місце – Вєлькін Богдан, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Макашова Олександра
ІІ місце – Оренштейн Ольга
ІІІ місце – Одарушенко Аліна
 
Фізика  
7 клас:
І місце – Дворник Тетяна, 7-Б клас
ІІ місце – Тертишна Аліна, 7-Б клас, 
ІІІ місце – Різниченко Єлизавета, 7-В клас, Панчохіна Марія, 7-А клас. Понисько Ілона, 7-Б клас, Титар Тетяна, 7-Б клас
8 клас:
І місце – Козін Артем, 8-А клас
ІІ місце – Єременко Іван, 8-А клас
ІІІ місце – Маценко Денис, 8-Б клас
9 клас:
ІІ місце – Будній Олег, 9-Б клас, Піценко Тетяна, 9-Б клас
ІІІ місце – Іванов Євгеній, 9-Б клас
10 клас:
І місце – Скріпченко Максим, 10-Б клас
ІІ місце – Романчинов Артем, 10-Б клас
ІІІ місце – Сучкова Єлізавета, 10-Б клас
11 клас:
І місце – Совенко Тетяна
ІІ місце – Головко Кристина
ІІІ місце – Гавриленко Альона 

 

 
Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz