Кременчуцька гімназія №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
Харчування та медичне забезпечення
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2020-09-30, 9:37 PM

 
  До послуг учнів школи сучасні їдальня та буфет. Учні та їхні батьки можуть обирати:  харчуватися гарячими обідами або користуватися буфетом (випічка, сік, солодощі, салати тощо).
Учні 1-4 класів забезпечуються безкоштовними сніданками. Пробу їжі щоденно проводить медичний працівник школи. Міська Держпродспоживслужба періодично перевіряє дотримання при приготуванні їжі санітарних норм.  Незважаючи на те, що деяким учням подобаються саме випічка та солодощі в буфеті, адміністрація школи радить батькам вибирати перш за все гаряче харчування. 
 
 
 
 
 
 
В школі працює медичний кабінет. Постійно проводяться профілактичні медогляди.
 Медичне обслуговування учнів ЗНЗ №1 здійснює ІІ дитяча міська лікарня, яка забезпечила заклад медичною сестрою. Медична сестра Савченко Марина Олександрівна, за фахом фельдшер, працює з 8-00 до 15-45. Медичною сестрою ведеться журнал розподілу учнів на групи (основна, підготовча, спеціальна), здійснюється контроль переводу дітей з групи в групу. 
 
 У рамках санітарно-просвітницької роботи школа співпрацює з ІІ дитячою міською лікарнею, шкіро-венерологічним диспансером, наркологічним диспансером. Ведеться журнал обліку роботи з гігієнічного виховання дітей, де фіксується дата проведення, тема, виконавець, слухачі. Про проведену роботу з даного напрямку медична сестра щомісячно надає звіт санпросвіторганізатору ІІ дитячої міської лікарні. Аналіз захворюваності учнів у школі ведеться поквартально, відповідно наданих медичних довідок та надається звіт до ІІ дитячої міської лікарні.
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz