Кременчуцька гімназія №1
Кременчуцької міської ради
Полтавської області
ЦДД "Мости дружби"
Меню сайту

Форма входу

Наші партнери

Пошук

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 2020-09-30, 10:43 PM

 Международня политика 21 века - это не сверхбомбы, а сверхразум её дипломатии.
                                                                                  Леонид С. Сухоруков
 
Центр Дитячої Дипломатії «Мости дружби»
 
   Центр дитячої дипломатії ЗОШ №1 створено з метою залучення школярів до міжнародної діяльності ще в стінах навчального закладу, реалізацію у конкретних справах ідей, які сповідує заклад — полікультурність, розвиток демократичних стосунків між учасниками проекту, виховання поваги до партнерів, представників інших національностей, інших країн.
  Дипломатія - поняття універсальне, яке містить в собі: етикет, правила доброго тону, вміння бути "гнучким" в залежності від ситуації, лінгвістика, світова культура, вміння правильно висловлювати свої думки... Дипломатія - це, крім того, ще й психологія. А вона буде корисна всюди: в школі, вдома, на роботі, в особистих стосунках. Дитяча дипломатія даватиме дітям те, що так потрібно на початку ХХІ століття - поняття важливості політики: стосунки між народами, країнами. Хай навіть не всі "юні дипломати" стануть професіоналами, все одно вони будуть обізнаними, культурними - людьми і справжніми патріотами своєї Батьківщини. Якщо дітей цікавить не тільки власне майбутнє, але й майбутнє всієї нашої планети, то дипломатія - це саме те, що їм потрібно.
 
Мета діяльності:
- інформування молоді про окремі аспекти діяльності Європейського Союзу та пріоритетні сторони євроінтеграції;
- вибір найефективнішої моделі співпраці з європейськими країнами;
- сприяння вихованню учнівської особистості у дусі спільних міжнародних цінностей;
- створення сприятливих умов для творчої самореалізації та гармонійного розвитку особистості; -
 сприяння активному відродженню національних культур, традицій, звичаїв народів України та світу;
- оволодіння молоддю соціальними знаннями та вміннями, формування практичних навичок для життя у сучасному суспільстві;
- співпраця з іншими Центрами молодіжної та дитячої дипломатії.
 
Напрямки роботи:
- організація та проведення пізнавально-розважальних і культурних заходів, різноманітних виставок, міжнародних зустрічей, круглих столів,;
- участь у соціальних проектах;
- встановлення культурних, наукових, ділових контактів між молоддю;
- налагодження співпраці з дитячими, молодіжними громадськими організаціями, лідерами закладів освіти та зацікавленими особами як в Україні, так і за її межами;
- участь у видавничій діяльності, підготовка інформаційних стендів, газет, прайсів, макетів;
-організація та налагодження листування зі школами європейських країн;
- залучення до співробітництва органів державної влади та міського самоврядування, шкіл міста;
- сприяння вивченню іноземних мов, історії та культурних традицій країн світу.
 
З цією метою з 2005 року в школі започатковано відзначення «Дня Європи», який покликаний знайомити учнівську молодь школи з культурою, традиціями, звичаями, національними святами європейських країн. У плані проведення цього дня використовуються конкурси: стіннівок, презентації європейських країн, європейський танцювальний марафон, свято національних страв.

Члени ЦЦД «Мости дружби» під керівництвом учителя англійської мови Малярчук Олени Сергіївни беруть участь у асамблеях юних дипломатів, де присутні євроклуби і центри дитячої дипломатії не тільки нашого міста, а також м. Кіровоград, м.Конотоп, м.Черкаси, с.Розсошенці, м.Хорол, м.Комсомольськ та м.Київ, у зустрічах з послами Індонезії, Нігерії, ознайомлення з діяльністю посольств Латвії та Куби, офіційних заходах, які проводить АСМБР на чолі з Президентом Андрієм Васильовичем Мельником.
Центр дитячої дипломатії «Мости Дружби » у школі виконує культурологічну, духовно-стверджуючу функцію ціннісної орієнтації; сприяє світогляду самовизначення молоді, формує любов до рідної культури, мови, повагу до національних традицій народів світу; формує особистісну потребу в необхідності оволодіння двома-трьома іноземними мовами - мостами дружби народів .
Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz